Nadchodzące wydarzenia

Konferencja naukowa ROL-EKO pt. „Rolnictwo ekologiczne, projektowanie, badania, eksploatacja, bezpieczeństwo i ergonomia maszyn rolniczych, leśnych i spożywczych” w formie hybrydowej 2021

Data rozpoczęcia: 2021-11-09
Data zakończenia: 2021-11-09
Miejscowość: On-line
Organizator: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych oraz współorganizatorzy zapraszają 9 listopada 2021 roku na Konferencję naukową ROL-EKO pt. „Rolnictwo ekologiczne, projektowanie, badania, eksploatacja, bezpieczeństwo i ergonomia maszyn rolniczych, leśnych i spożywczych”, która odbędzie się w systemie hybrydowym‑ stacjonarnie oraz online (w zależności od aktualnych obostrzeń na dzień konferencji).

Konferencja ma na celu upowszechnienie wyników prac naukowo ‑ badawczych oraz informacji, związanych z dziedzinami określonymi w tytule, a także wymianę poglądów i doświadczeń uczestników.

Celem nadrzędnym Konferencji jest identyfikacja i prezentacja aktualnej sytuacji w zakresie rolnictwa ekologicznego, projektowania, badania, eksploatacji, bezpieczeństwa, ergonomii maszyn rolniczych, leśnych i spożywczych. Ze względu na znaczenie problematyki bezpieczeństwa pracy w rolnictwie, nowe aspekty oceny bezpieczeństwa maszyn w systemie oceny zgodności oraz wieloletnie doświadczenia z funkcjonowania systemu oceny zgodności w Polsce, a także biorąc pod uwagę zapotrzebowanie uczestników na wiedzę w tym zakresie, Łukasiewicz ‑ PIMR planuje objęcie tematyką konferencji szerokiego zakresu zagadnień.

Zainteresowanych wygłoszeniem referatu, prosimy przesyłanie tytułów wraz krótkim opisem tematyki proponowanych wystąpień do dnia 22.10.2021 roku, na adres e-mail:  lub

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.pimr.eu