Nadchodzące wydarzenia

Dni Pola firmy PROCAM w Karolewie 2022

Data rozpoczęcia: 2022-06-10
Data zakończenia: 2022-06-10
Miejscowość: Karolewo
Organizator: PROCAM Polska Sp. z o.o.
Województwo: wielkopolskie

Firma PROCAM w sezonie 2022 zaplanowała sześć lokalizacji pokazów polowych w terenie - Dni Pola POCAM Polska 2022.

W ramach Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM oraz właścicieli gospodarstw, w których prowadzone są poletka demonstracyjne Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Pola PROCAM 2022.

Ogólnopolski cykl Dni Pola PROCAM ma na celu wprowadzenie wszystkich zainteresowanych klientów i partnerów naszej firmy w nowy sezon z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin.

Tematem przewodnim będzie sytuacja fitosanitarna na polach w 2022 roku. Dobór odmian w uprawie roślin jest kluczowym elementem budowania wysokiego plonu. Dlatego Organizator  zaprasza do odwiedzenia kolekcji  wysianych odmian rzepaku ozimego i pszenicy ozimej w technologii PROCAM.

Doradcy PROCAM zaprezentują sprawdzone i nowe rozwiązania z zakresu ochrony herbicydowej rzepaku i zbóż. Przedstawione zostaną również sprawdzone w praktyce technologie nawożenia roślin, a także  ochrony fungicydowej. Na spotkaniu będzie również możliwość przebadania twardości wody.

W trakcie tych spotkań  będą także prezentowane najnowsze rozwiązania w temacie maszyn rolniczych, które są niezbędne w każdym gospodarstwie.

Poniżej poszczególne daty oraz lokalizacje Dni Pola POCAM Polska 2022:

  • 03.06.2022 (piątek) Jankowice Wielkie, powiat Brzeskim, województwie Opolskim
  • 10.06.2022 (piątek)  Karolewo , powiat Obornicki, województwo Wielkopolskie
  • 10.06.2022 (piątek) Wyszyna, powiat Myśliborski, województwo Zachodniopomorskie
  • 14.06.2022 (wtorek) Stanowo, powiat Sztumski, województwo Pomorskie
  • 21.06.2022 (piątek) Łężyce k. Opatowa, powiat Opatowski, województwo Świętokrzyskie
  • 21.06.2022 (wtorek) Szepietowo, powiat  Wysokomazowiecki, województwo Podlaskie

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.procam.pl

Jeśli interesujesz się tematami z branży rolniczej i chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami, dołącz do naszego FanPaga na Facebooku www.facebook.com/AgroPolskaPL

KSIĄŻKI WARTE POLECENIA:

Pakiet książek: Wiosenne odchwaszczanie zbóż+Odchwaszczanie rzepaku+kukurydzy+Jesienne odchwaszczanie zbóż   Krzem w nawożeniu roślin rolniczych   Co przed, a co po? – działanie następcze herbicydów   Dokrzewiaj, skracaj i modeluj łan - antywylegacze