Jaskot dilerem Unii

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
29-11-2020,13:40 Aktualizacja: 28-11-2020,19:47
A A A
Marka Unia ma nowego dilera. To rodzinna polska firma Jaskot z Siekierczyna w woj. dolnośląskim, która zajmuje się zaopatrzeniem technicznym dla gospodarstw rolnych, firm zajmujących się obsługą komunalną czy techniką leśną.
 
– Współpraca z grupą kapitałową Unia to rozszerzenie asortymentu Jaskot o maszyny znane i cenione na całym świecie. Jaskot jest marką znaną polskim odbiorcom, a także odbiorcom z rynków Unii Europejskiej i spoza Europy. Jako sprawdzony i zaufany partner zapewnia swoim dostawcom atrakcyjne rynki zbytu, odbiorcom natomiast – doskonałej jakości sprzęt i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Jaskot, współpracując z dostawcami polskimi oraz zagranicznymi, oferuje opiekę serwisową i dostęp do części i materiałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania sprzedawanych maszyn. Obsługa prowadzona przez doświadczony zespół znacznie skraca proces rozwiązywania problemów – czytamy w komunikacie prasowym.
 
Przypominamy, że niewielu polskich producentów maszyn rolniczych ma tak solidne korzenie. Historię marki Unia zapoczątkował inżynier August Ventzki. W 1882 r. ten niezwykle utalentowany konstruktor założył w Grudziądzu Fabrykę Maszyn i Narzędzi Rolniczych.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj