Nadchodzące wydarzenia

Zielone Agro Show w Ułężu 2016

Data rozpoczęcia: 2016-06-04
Data zakończenia: 2016-06-05
Miejscowość: Ułęż
Organizator: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Województwo: lubelskie

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza 4-5 czerwca 2016 roku na Zielone Agro Show, które odbędzie się na terenie Moto Parku w Ułężu, gmina Ryki.

  • 4 czerwca 2016 r.  (sobota)

9.00 – 17.00 Wystawa otwarta dla zwiedzających

11.00 – 12.30 Pokaz maszyn do zbioru traw na zakiszanie (Pola pokazowe)

13.00 – 14.00 “Programowanie efektywnej produkcji mleka – punkty krytyczne” - dr Zbigniew Lach (Namiot seminaryjny)                                                 

  • 5 czerwca 2016 r. (niedziela)    

9:00 – 17.00 –   Wystawa otwarta dla zwiedzających            

11.00 – 12.30 – Pokaz maszyn do zbioru traw na zakiszanie (Pola pokazowe)

Zielone Agro Show to wystawa, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez wystawienniczych. Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Poza wystawcami oferującymi nowoczesne maszyny rolnicze odwiedzić można także firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych. Zielone Agro Show to niepowtarzalna okazja dla rolników, aby w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny dostępne na światowych rynkach. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców każdy ma możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji, a także wydajnością maszyn.

Ważnym elementem wystawy są pokazy maszyn podczas pracy. Na polu będzie można obejrzeć: prasy zwijające, prasy do prostopadłościennych bel wielkogabarytowych, praso-owijarki, przyczepy zbierające, sieczkarnie polowe, oraz owijarki do bel. Druga grupą maszyn biorących udział w pokazach będą kosiarki. Jest to niezwykle dynamiczny oraz widowiskowy show.

Rolnicy oglądający pokazy będą mogli dokładnie przyjrzeć się pracy poszczególnych maszyn. Jak zwykle bardzo emocjonująco zapowiada się pokaz pracy największych maszyn, czyli przyczep zbierających, a także sieczkarni polowych.

Wstęp – bezpłatny!

Parking – bezpłatny!

Każdy zwiedzający otrzyma katalog, w którym znajduje się wiele przydatnych informacji dla każdego rolnika. Jak co roku Izba dofinansuje przyjazdy grup organizowanych przez mleczarnie, ośrodki doradztwa rolniczego, urzędy gmin, izby rolnicze oraz szkoły.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.agroshow.eu