Nadchodzące wydarzenia

XIV FORUM ZOOTECHNICZNO-WETERYNARYJNE pt: „Zdrowe racice i wymiona, a efektywna produkcja” w Poznaniu 2018

Data rozpoczęcia: 2018-04-19
Data zakończenia: 2018-04-20
Miejscowość: Poznań
Organizator: Poznańskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, Wielkopolski Oddział Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych
Województwo: wielkopolskie
Ulica i numer: Dojazd 11

Poznańskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, Wielkopolski Oddział Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych oraz Instytut Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Katedra Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Katedra Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Katedra Hodowli Zwierząt i Oceny Surowców Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają 19-20 kwietnia 2018 roku do udziału XIV FORUM ZOOTECHNICZNO-WETERYNARYJNYM pt: „Zdrowe racice i wymiona, a efektywna produkcja”, które odbędzie się w budynku Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ul. Dojazd 11.

FORUM będzie poświęcone pamięci prof. dr hab. Edwarda Malinowskiego, wieloletniego pracownika Państwowego Instytutu Weterynarii PIB, uznanego w kraju i zagranicą specjaliście w zakresie chorób wymienia.

Celem konferencji jest przedstawienie i popularyzacja innowacyjnych systemów hodowlanych, żywieniowych i profilaktyki weterynaryjnej w zakresie wykrywania, zapobiegania i zwalczania chorób kończyn i wymienia u zwierząt gospodarskich.

[PROGRAM]

Rejestracja, koszty uczestnictwa oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie forumzoowet.pl

KOMUNIKAT I