Nadchodzące wydarzenia

Wiosenne spotkania PROfesjonalistów Osadkowski SA on-line 2022

Data rozpoczęcia: 2022-02-04
Data zakończenia: 2022-02-04
Miejscowość: On-line
Organizator: Osadkowski SA

Firma Osadkowski SA zaprasza na e-spotkania poświęcone agrotechnice w sezonie WIOSNA 2022, podczas których doradcy oraz zaproszeni eksperci zaprezentują najnowsze trendy w technologii ochrony zbóż i rzepaku ozimego, ocenią aktualną sytuację polową, a także przedstawią założenia Zielonego Ładu. Będą Państwo mieli okazję do wymiany doświadczeń z doradcami firmy Osadkowski SA, wybitnymi specjalistami branży rolnej oraz innymi uczestnikami.

Spotkania odbędą się w dwóch terminach: 4 lutego oraz 11 lutego 2022 r., a gościem specjalnym każdego z nich będzie prof. UPP dr hab. Zuzanna Sawinska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, niewątpliwy autorytet w zakresie ochrony fungicydowej.

Pierwsze z nich dotyczyć będzie UNIKATOWEJ OCHRONY ZBÓŻ (4.02).

[PROGRAM]

Firma przedstawi najnowsze trendy dotyczące ochrony zbóż ozimych, a także zaprezentuje technologię dla nowoczesnego rolnictwa w oparciu o rozwiązania biologiczne.

Drugie spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim zagadnieniom ZIELONEGO ŁADU (11.02) i tego, jak wpłynie on na polskie rolnictwo.

[PROGRAM]

Temat przybliży dr inż. Jerzy Próchnicki z Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego ASAP. Natomiast prof. UPP dr hab. Zuzanna Sawinska tym razem skupi się na ochronie fungicydowej w uprawie rzepaku. Nie zabraknie również prezentacji technologii ochrony rzepaku ozimego.

Osoby zarejestrowane będą mogły wziąć udział w quizie: ROLNICTWO W WERSJI PRO – WCZORAJ I DZIŚ z pulą nagród o wartości 15 000 zł, a każdy z uczestników uzyskać rabat na zakup jednej z wybranych technologii w firmie OSADKOWSKI osadkowski.pl

Zapraszamy do uczestnictwa wydarzeniach na fanpage’u facebook.com/osadkowski, a osoby chcące wziąć aktywny udział, zadać pytanie ekspertom oraz sięgnąć po jedną z nagród, zachęcamy do rejestracji: osadkowski.pl/pl/spotkanie-profesjonalistow-formularz/

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie osadkowski.pl