Nadchodzące wydarzenia

Webinarium pt. „Dobrostan zwierząt gospodarskich” on-line 2020

Data rozpoczęcia: 2020-12-03
Data zakończenia: 2020-12-03
Miejscowość: On-line
Organizator: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza 3 grudnia 2020 roku na Webinarium pt. „Dobrostan zwierząt gospodarskich”. Początek o godzinie 9.50.

Prelegentami webinarium będą znani i cenieni przedstawiciele nauki i praktyki, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Poruszane będą tematy szeroko pojętego dobrostanu bydła. Omówione zostaną ważne aspekty zapewnienia dobrostanu do którego niewątpliwie można zaliczyć nowe rozwiązania i innowacje technologiczne w funkcjonowaniu obór dla bydła czy prawidłowe żywienie zwierząt w tym swobodny dostęp do stołu paszowego, czy też częstotliwość zadawanej paszy.

Organizator zaprasza rolników, hodowców bydła, producentów mleka jak również doradców rolniczych, przedstawicieli instytucji rolniczych oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kliknąć w link "zarejestruj się" i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link z dostępem do webinarium.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Do udziału w webinarium zaprasza organizator merytoryczny: Sylwia Walesieniuk, tel. 665880978 e-mail:

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie wmodr.pl