Nadchodzące wydarzenia

Warsztaty pszczelarskie pt. „Nowoczesne rozwiązania w zakładaniu i prowadzeniu pasieki” w Końskowoli 2020

Data rozpoczęcia: 2020-08-07
Data zakończenia: 2020-08-07
Miejscowość: Końskowola
Organizator: Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
Województwo: podlaskie
Ulica i numer: Pożowska 45

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli  zaprasza 7 sierpnia i  4 września 2020 roku na warsztaty pszczelarskie pt. „Nowoczesne rozwiązania w zakładaniu i prowadzeniu pasieki”, które odbędą się  - Pasieka Hodowlana „Pożóg” LODR w Końskowoli ul. Pożowska 45

Przedsięwzięcie wpisuje się w zadanie Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR).

Celem operacji jest wspieranie i rozwój pszczelarstwa z powodu coraz częściej pojawiających się informacji o ginięciu owadów zapylających, w tym pszczoły miodnej. Chcąc zatrzymać proces wymierania populacji pszczół, zadbać o przyszłość ludzkości, warto propagować tradycję pszczelarską wśród społeczeństwa, należy podnieść poziom wiedzy i świadomość osób zainteresowanych tematyką pszczelarską w zakresie aktualnych szans i problemów w pszczelarstwie.

Do udziału w warsztatach Organizatorzy zapraszają początkujących pszczelarzy oraz osoby zainteresowane założeniem własnej pasieki.

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 24 lipca 2020r. na adres e-mail:  lub

Dodatkowych informacji udziela:

  • Małgorzata Seroka tel.: 603 555 418
  • Małgorzata Tarkowska tel.: 697 308 333

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.lodr.konskowola.pl

Karta zgłoszeniowa

Program warsztatów