Nadchodzące wydarzenia

Międzynarodowe Sympozjum Studenckich Kół Naukowych, Ogólnopolska Konferencja Doktorantów pod hasłem: „Środowisko-Roślina-Zwierzę-Produkt” on-line 2021

Data rozpoczęcia: 2021-04-15
Data zakończenia: 2021-04-15
Miejscowość: On-line
Organizator: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza 15 kwietnia 2021 roku do udziału w Międzynarodowym Sympozjum Studenckich Kół Naukowych oraz Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów organizowanych pod hasłem: „Środowisko-Roślina-Zwierzę-Produkt” przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.
Międzynarodowe Sympozjum Studenckich Kół Naukowych będzie prowadzone w 7. Sekcjach tematycznych: 

  1. Agrobioinżynierii

  2. Medycyny Weterynaryjnej

  3. Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki

  4. Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

  5. Inżynierii Produkcji

  6. Nauk o Żywności i Biotechnologii

  7. Biologii Środowiskowej

Ogólnopolska Konferencja Doktorantów ma charakter interdyscyplinarny.
Prace przesłane na MSSKN i OKD będą prezentowane w sesji referatowej i posterowej (w jęz. polskim lub angielskim) oraz oceniane przez Komisje Konkursowe.
Rejestracji uczestnictwa, przesłanie zgłoszeń prac wraz ze streszczeniami oraz opłaty uczestnictwa należy dokonać w terminie do 26. lutego 2021 r.
Podstawowa opłata konferencyjna wynosi 30 zł i obejmuje publikację streszczenia, potwierdzenie uczestnictwa, certyfikat dla osób referujących lub prezentujących poster. Istnieje również możliwość opublikowania rozdziału w monografii (opłata za rozdział w monografii wynosi 160 zł). Rozdział w monografii (Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie) zgodnie z obowiązującymi zasadami posiada 20 pkt.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.up.lublin.pl

KOMUNIKAT