Nadchodzące wydarzenia

Konferencja „Rozwiązania technologiczne z zakresu zbioru roślin i przechowywania plonów z uwzględnieniem metod ograniczania ryzyka rozprzestrzeniania się agrofagów kwarantannowych ziemniaka” on-line 2021

Data rozpoczęcia: 2021-11-10
Data zakończenia: 2021-11-10
Miejscowość: On-line
Organizator: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie Oddział w Olecku

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie Oddział w Olecku zaprasza 10 listopada 2021 roku na webinarium „Rozwiązania technologiczne z zakresu zbioru roślin i przechowywania plonów z uwzględnieniem metod ograniczania ryzyka rozprzestrzeniania się agrofagów kwarantannowych ziemniaka”, które odbędzie się 1 o godz. 10:00.

Prelegentami webinarium będą cenieni przedstawiciele nauki i praktyki, którzy podejmą ważne tematy dotyczące rozwiązań z zakresu zbioru roślin i zmian jakościowych zachodzących podczas przechowywania plonów. Poruszone zostaną istotne aspekty ograniczenia rozprzestrzeniania się chorób kwarantannowych ziemniaka i przedstawione zostaną nowoczesne systemy przechowalnictwa .

Do udziału w spotkaniu Organizator zaprasza rolników, szczególnie prowadzący produkcję roślinną jak również doradców rolniczych, przedstawicieli instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, samorządowców, szkoły rolnicze i wszystkich zainteresowanych tematem.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kliknąć w link i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link z dostępem do webinarium.

Do udziału w webinarium zaprasza organizator merytoryczny - Piotr Michniewicz, tel. 695 550 979 e-mail:

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie wmodr.pl