Nadchodzące wydarzenia

Konferencja pt. "Potencjał gospodarstw demonstracyjnych jako formy transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie" on-line 2020

Data rozpoczęcia: 2020-12-21
Data zakończenia: 2020-12-21
Miejscowość: On-line
Organizator: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza 21 grudnia 2020 roku na konferencję pt. Potencjał gospodarstw demonstracyjnych jako formy transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie, realizowaną jako operacja własna SIR w Programie Operacyjnym KSOW na lata 2020-2021, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach II Schematu Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”. Początek godz. 9.00.

Celem konferencji jest wzmocnienie tworzenia sieci kontaktów pomiędzy podmiotami zaangażowanymi w proces powstawania krajowej sieci gospodarstw demonstracyjnych, popularyzowanie korzystania z demonstracji i pokazów w gospodarstwach rolnych a także udostępnianie informacji o działaniu „Transfer wiedzy i działalność informacyjna, Poddziałanie 1.2 wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych”. Konferencja odbędzie się z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Organizator zaprasza do udziału w konferencji osoby zawodowo związane z rolnictwem – przedstawicieli doradztwa rolniczego, instytutów naukowych i uczelni, rolników, nauczycieli szkół rolniczych, przedstawicieli organizacji zrzeszających producentów rolnych i inne osoby zainteresowane tematyką konferencji.

Spotkanie w formie online odbędzie się na platformie Zoom CDR Brwinów. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji Organizator prosi o rejestrowanie się, w terminie do 18 grudnia br., poprzez kliknięcie linku do rejestracji: konferencja.cdr.gov.pl oraz wypełnienie pól, które się wówczas otworzą. Pod linkiem znajdziecie Państwo również program konferencji. Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo na wskazany w formularzu adres e-mailowy link dostępu do konferencji.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.cdr.gov.pl