Nadchodzące wydarzenia

Konferencja nt.: Innowacyjność warunkiem wzrostu dochodu rolniczego, zorganizowanej po raz XIV pod nazwą Dzień Przedsiębiorcy Rolnego w Sielinku 2018

Data rozpoczęcia: 2018-10-16
Data zakończenia: 2018-10-16
Miejscowość: Sielinko
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wraz z Centrum Doradztwa Rolniczego
Województwo: wielkopolskie
Ulica i numer: Parkowa 2

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wraz z Centrum Doradztwa Rolniczego zapraszają 16 października 2018 roku na konferencję nt.: Innowacyjność warunkiem wzrostu dochodu rolniczego, zorganizowanej po raz XIV pod nazwą DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO, która odbędzie się w Centrum-Wystawowo Szkoleniowym w Sielinku k/Opalenicy, ul. Parkowa 2, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Podczas konferencji  prezentacja innowacyjnych rozwiązań i doświadczenia z ich wdrażania w produkcji roślinnej i zwierzęcej z uwzględnieniem najnowszych trendów, wymogów i korzyści w takich obszarach jak:

• Uproszczone metody uprawy

• Innowacyjne metody nawożenia roślin

• Nawożenie roślin a ochrona środowiska

• Optymalna organizacja produkcji bydła mlecznego i opasowego

• Produkcja trzody chlewnej a ASF

• Innowacje w chlewni

Uzupełnieniem obrad plenarnych konferencji będą prezentacje dwóch gospodarstw rolnych. Pierwsza z nich zainteresuje rolników zajmujących się produkcją bydła mlecznego w zakresie profilaktyki i organizacji produkcji w dużym stadzie. W trakcie drugiej prezentacji będzie można wymienić doświadczenia związane ze zmianą profilu produkcji, jako alternatywą dla producentów trzody chlewnej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie Karty zgłoszenia i przesłanie jej do 8 października 2018 roku pocztą, faksem lub e-mailem na adres: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań lub faksem 61 868 56 60, e-mail:

Dodatkowych informacji udzielają:

  • Piotr Kujawa, tel. 61 863 04 29, 502 184 324, e-mail:   - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
  • Anna Pabich, tel. 61 823 20 81 wew. 137, e-mail:  - Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Karta zgłoszenia oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.cdr.gov.pl