Nadchodzące wydarzenia

Jesienne Targi Ogrodnicze, VI Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Sztumskich - Wystawa Specjalistyczna w Starym Polu 2021

Data rozpoczęcia: 2021-09-11
Data zakończenia: 2021-09-12
Miejscowość: Stare Pole
Organizator: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku
Województwo: pomorskie

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku zaprasza 11-12 września 2021 roku na XXVI Jesienne Targi Ogrodnicze, które odbędą się w Starym Polu.

W ramach targów odbędzie się VI Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Sztumskich - Wystawa Specjalistyczna.

Jesienne Targi Ogrodnicze są imprezą promocyjno-doradczą dla rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich regionu Żuław i Powiśla.

Targi są wydarzeniem cyklicznym, które na stałe zapisało się w kalendarzu imprez plenerowych odbywających się na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty szósty.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny cebulowe oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także z wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z zajmujących się ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Kontakt:

www.podr.pl, e-mail: , tel. 55 270 11 11, 270 11 47

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie podr.pl