Nadchodzące wydarzenia

IV Konferencja hodowców bydła mięsnego pt. „Innowacje w chowie i hodowli bydła mięsnego w Polsce i na świecie” w Kalsku 2021

Data rozpoczęcia: 2021-08-25
Data zakończenia: 2021-08-26
Miejscowość: Kalsk
Organizator: Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku
Województwo: lubuskie
Ulica i numer: Kalsk 1e

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zaprasza 25-26 sierpnia 2021 roku rolników, hodowców bydła, przedsiębiorców, przetwórców, przedstawicieli instytucji naukowych, samorządowych i doradczych oraz innych zainteresowanych innowacjami w chowie i hodowli bydła do udziału w IV Konferencji hodowców bydła mięsnego pt. „Innowacje w chowie i hodowli bydła mięsnego w Polsce i na świecie”.

Celem wydarzenia będzie podniesienie poziomu wiedzy na temat aktualnych innowacji technologicznych w produkcji bydła mięsnego oraz identyfikacja potrzeb i problemów w tym zakresie. Porównanie rozwoju polskiej hodowli z produkcją światową. Wizytacja w dwóch gospodarstwach hodowlanych realizowana podczas drugiego dnia konferencji pozwoli na konfrontację zdobytej wiedzy z praktyką.

W programie:

  •     25 sierpnia 2021 r. - Konferencja w Hotelu TEXICANA w Kalsku
  •     26 sierpnia 2021 r. - Wizytacja w Gospodarstwie Rolnym Długie Stare Sp. z o.o.  oraz Gospodarstwie Rolnym HZZ Osowa Sień Sp. z o.o.

Zgłoszenia należy składać osobiście, pośrednio przez doradców terenowych LODR bądź w formie skanu na adres poczty elektronicznej*:   w terminie do 20.08.2021r.

*prawidłowe zgłoszenie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, podpisanego czytelnie imieniem i nazwiskiem a następnie dostarczeniu oryginału do siedziby LODR w Kalsku lub przesłania skanu zgłoszenia na ww. wskazany adres poczty elektronicznej.

Informacji udziela:

  • Agata Zajda-Sipa, tel.: (68) 385-20-91 wew. 456, tel. kom.: 516-177-401, e-mail:

Karta zgłoszeniowa oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie odr.pl