Nadchodzące wydarzenia

Dni Otwartych Dni, Świętokrzyska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Modliszewicach 2019

Data rozpoczęcia: 2019-06-29
Data zakończenia: 2019-06-30
Miejscowość: Modliszewice
Organizator: Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
Województwo: świętokrzyskie
Ulica i numer: Piotrkowska 30

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 29-30 czerwca 2019 roku na Dni Otwartych Dni oraz na XIV Świętokrzyską Wystawę Zwierząt Hodowlanych, która odbędzie się na terenie Ośrodka w Modliszewicach.

Dzień Otwartych Drzwi to także wspaniała atrakcja dla całych rodzin - dzieci mają szanse zobaczyć z bliska wspaniałe okazy zwierząt gospodarskich i piękne maszyny rolnicze, a rodzice nabyć produkty tradycyjne, wyroby rękodzielnicze, sadzonki kwiatów i drzewek oraz zapoznać się ze sprzętem i urządzeniami, które zastosowanie niekoniecznie muszą znaleźć tylko i wyłącznie w gospodarstwach rolnych. Zwiedzającym umilać czas będą dodatkowo zespoły ludowe oraz występy świętokrzyskich artystów. Nasz DOD to wspaniała impreza na świeżym powietrzu i doskonała okazja na ciekawe spędzenie czasu.

Harmonogram:

  • 29 czerwca 2019 (sobota) - ocena zwierząt (dzień wewnętrzny poświęcony tylko hodowlanej ocenie zwierząt)
  • 30 czerwca 2019 (niedziela) - zwiedzanie stoisk wystawowych i pola doświadczalnego (w godzinach 9.00-15.00)

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.sodr.pl

Książka warta polecenia:

Choroby bydła - podstawy diagnostyki i terapii    Pakiet książek: Sygnały racic + Rozród   Pakiet książek: Sygnały kur nieśnych + Sygnały brojlerów   Zalecenia żywieniowe i wartość pokarmowa pasz dla drobiu