Polskie rolnictwo po 2020 roku czekają duże zmiany

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
04-12-2015,11:25 Aktualizacja: 04-12-2015,11:41
A A A

Bank BGŻ BNP Paribas organizuje cykl spotkań, podczas których klienci banku - rolnicy z segmentu mikroprzedsiębiorstw, będą mogli dowiedzieć się o nowych źródłach finansowania swojej działalności po 2020 roku.

Lata 2014-2020 to czas funkcjonowania ostatniego budżetu unijnego z tak dużym udziałem środków dla polskiego rolnictwa w ramach Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich.

BGŻ BNP Paribas chce przygotować swoich klientów na zasadniczą zmianę źródeł finansowania po 2020 roku i w tym celu przygotował nowatorską formułę szkoleń.

PROW, pieniądze, wieś, obszary wiejskie, inwestycje, drogi, świętokrzyskie, Kielce

300 mln zł dla wsi z nowego PROW. W grudniu pierwsze wnioski

Ok. 300 mln zł środków UE będą mogły wykorzystać świętokrzyskie samorządy i Lokalne Grupy Działania z regionu, na projekty realizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W grudniu będzie można zgłaszać...
- Zamierzamy zaprezentować możliwości oraz sposoby na sprawne odnalezienie się w nowych uwarunkowaniach krajowego i globalnego rynku rolnego. W związku z nadchodzącymi zmianami, sektor agro zadaje sobie coraz więcej pytań. Dotyczą one wykorzystywania funduszy unijnych, innowacji w rolnictwie czy postępującej cyfryzacji - mówi Maciej Majewski, dyrektor Biura Programów Publicznych i Innowacji w Banku BGŻ BNP Paribas.

- Podczas spotkań specjaliści pomogą znaleźć na nie odpowiedzi - zapewnia Majewski.

Agro Akademia to cykl 10 spotkań w różnych miastach, które mają na celu przybliżenie klientom informacji na temat zmieniających się trendów, przepisów i perspektyw rynku rolnego.

Poleć
Udostępnij
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.
WAŻNE TERMINY
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu