Kombajn New Holland do spłacenia po żniwach 2021

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Przemysław Olszewski | olszewski@rpt.pl
26-03-2020,8:00 Aktualizacja: 26-03-2020,2:31
A A A

Specjalna oferta obejmuje wszystkie modele kombajnów zbożowych z logo odcisku bieżnika opony rolniczej. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci zainteresowani najmniejszymi maszynami serii TC, jak i mającymi znacznie więcej hektarów do skoszenia rolnicy i usługodawcy.

Jest to finansowanie w formie pożyczki, aktywowanej w dniu odbioru kombajnu od dilera. Harmonogram spłaty zakłada pierwszą ratę kapitałową po upływie 18 miesięcy od wydania maszyny do klienta. Odsetki regulowane są miesięcznie.

Jak podkreśla New Holland Polska, program kierowany jest do wszystkich rolników, niezależnie od doświadczenia  wielkości gospodarstwa, a wszystkie formalności związane z rozpatrzeniem wniosku i udzieleniem finansowania załatwiane są w miejscu zakupu.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się w autoryzowanych punktach dilerskich, które niezmiennie są czynne i dalej pracują, ale ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju funkcjonują w okrojonej dziennie liczbie godzin. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Co bardzo ważne, oferta specjalna jest ograniczona zarówno czasowo, jak i liczbą objętych programem maszyn. Promocja obowiązuje do 31 marca br.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.