Przyczepa nawozowa Perrein

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
30-08-2016,16:10 Aktualizacja: 30-09-2016,15:16
A A A
Firma Anderwald Maszyny Rolnicze wyłączny importer duńskich rozsiewaczy Bogballe, wzbogaciła swoją ofertę o przyczepę transportowo-przeładowczą Jumbo do wysiewu nawozu firmy Perrein z Francji.
 
Maszyna jest nowością na naszym rynku. Jej główne zalety to funkcjonalność i wydajność. Przyczepa do nawozów transportowo-przeładowcza została tak zaprojektowana, aby mogła współpracować z każdym modelem rozsiewacza do nawozów.
 
Jak podaje firma Anderwad najlepsze efekty i precyzja wysiewu możliwe są do osiągnięcia przy użyciu rozsiewacza wyposażonego w system ważenia Calibrator Zurf oraz nawigację.
 
Montaż rozsiewacza do przyczepy odbywa się poprzez zaczep trzypunktowy. Dzięki takiemu połączeniu dwóch maszyn użytkownik zaoszczędzi, bo wysiew nawozu takim zestawem odbywa się przy użyciu jednego ciągnika i jednego operatora. Załadunek rozsiewacza dokonuje się w czasie pracy na polu, bezpośrednio z przyczepy z wydajnością do 40 t/godzinę. Perrein oferuje trzy modele przyczep o pojemności: 4000, 6500 i 9000 litrów.
Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie RPT
6/2024

Amatechnica powraca

Triliada 2024 za nami

Manewry Łąkowe Samasz 2024

Ładowarek elektrycznych przybywa -cz. I

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT