Przyczepa Joskin Betimax RDS-P

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
30-07-2016,8:55 Aktualizacja: 30-09-2016,15:18
A A A

Firma Joskin wprowadza na rynek nową przyczepę przystosowaną do przewozu bydła. Betimax RDS P, to w odróżnieniu od poprzedniej grupy Betimax RDS – przyczepa nie ocynkowana, ale zabezpieczona antykorozyjnie powłoką malarską.

 

Przyczepa Joskin Betimax RDS

Przyczepy Joskin Betimax RDS do przewozu zwierząt

Przyczepa Betimax RDS to typoszereg pojazdów marki Joskin, przeznaczony do przewozu zwierząt. Betimax RDS to przyczepy o długości od 5 do 9 m. Wszystkie metalowe elementy konstrukcji przyczepy są ocynkowane. Typoszereg ten zawiera pojazdy...

Przyczepa ta posiada także podobne wyposażenie przyczep Betimax RDS, jak m.in. opuszczane hydraulicznie podwozie, amortyzowany resorem dyszel i wyposażenie pochodzące z przyczep typoszeregu Betimax R – zieloną farbę, czy podłogę wykonaną z blachy karbowanej.

Przyczepa Betimax RDS-P jest pomalowana na zielono (zamiast ocynku) i ma szare felgi, a podłoga jest wykonana z karbowanej blachy, zamiast specjalnej powłoki antypoślizgowej. Joskin chce wypromować ten rodzaj środka transportowego dla zwierząt, dlatego dla pierwszych stu sprzedanych maszyn firma oferuje dodatkowy rabat. Oznacza to, że model przyczepy Betimax RDS-P będzie dostępny w cenie modelu R.

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement