John Deere Expert Check

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: ARTYKUŁ SPONSOROWANY firmy John Deere
03-04-2017,12:00 Aktualizacja: 04-05-2017,8:26
A A A

Program profesjonalnych przeglądów Expert Check firmy John Deere obejmuje obecnie w Polsce: kombajny zbożowe, sieczkarnie samojezdne, prasy zwijające oraz ciągniki. W najbliższym czasie zostanie on dostosowany także do opryskiwaczy polowych tej amerykańskiej marki.

Jednym z najbardziej napiętych i wrażliwych w sezonie okresów są żniwa, podczas których główną rolę grają kombajny zbożowe. Firma John Deere zdając sobie z tego sprawę wprowadziła narzędzie, mające na celu zapewnić użytkowników maszyn z logo skaczącego jelenia spokojne przeprowadzenie zbiorów. Na pogodę oczywiście wpływu nikt nie ma. Im aura jest jednak mniej łaskawa, a tak często jest ostatnio, liczy się każda godzina. Nasz kombajn musi być zatem w pełnej sprawności.

Expert Check gwarantuje przygotowanie maszyny do żniw, tak aby była ona we wzorowym stanie technicznym. Program ten obejmuje wszystkie kombajny zbożowe marki John Deere, nie starsze niż 5 lat. Co warto dodać, oferta skierowana jest także do właścicieli maszyn, które zostały zakupione poza autoryzowaną siecią dystrybucji sprzętu z z logo skaczącego jelenia bądź jako używane.

Kombajn zbożowy, który przeszedł przegląd Expert Check zostaje objęty Obietnicą Żniwną. Oznacza to, że w przypadku braku możliwości dostarczenia części zamiennych w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, diler zobowiązany jest podstawić bezpłatnie maszyną zastępczą. Kombajn taki dostosowany jest rozmiarowo do specyfiki danego regionu Polski.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

Aktualne wydanie RPT
11/2023

Pielenie z Trefflerem

Pokazy Valtra Smart Tour

Skrzynia biegów zautomatyzowana czy zrobotyzowana?

Czym wyróżnia się przekładnia RVshift w ciągnikach Deutz-Fahr?

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT