Już za trzy tygodnie startuje Agro Show 2023

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
05-09-2023,8:05 Aktualizacja: 04-09-2023,18:04
A A A
Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show odbędzie się w dniach 22-24 września w Bednarach w woj. wielkopolskim. Spotkanie przyciąga całą branżę rolniczą i jest zaliczane do największej plenerowej wystawy w Europie.
 
Agro Show jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce i w tej części Europy oraz największą plenerową wystawą jaka odbywa się na naszym kontynencie. 
 
Trzydniowe spotkanie dla wielu firm a także rolników to bardzo ważne wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez rolniczych.
 
Co roku w Bednarach można zobaczyć kilkuset wystawców, których odwiedzają dziesiątki tysięcy rolników.
 
Krajowy Dzień Kukurydzy, Garzyn, OHZ Garzyn, kukurydza ziarnowa, kukurydza kiszonkowa, odmiany kukurydzy, maszyny

Krajowy Dzień Kukurydzy Garzyn 2023 już za nami

Rolnicy, producenci kukurydzy, hodowcy bydła, przedstawiciele firm nasiennych oraz oferujących maszyny rolnicze. Wszyscy wzięli udział w Krajowym Dniu Kukurydzy – Garzyn 2023, który odbył się 2 września w Drobninie. –...
Podczas targów prezentują się nie tylko firmy oferujące maszyny i urządzenia, ale również sprzedające środki produkcji, wyposażenia gospodarstw rolnych, producenci pasz, nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego, części zamiennych, a także firmy świadczące usługi dla rolnictwa, przedstawiciele prasy branżowej, banków i instytucji finansowych działających w branży rolnej.
 
W czasie wystawy  zaprezentują się także firmy z zagranicy m.in. z Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Turcji, Ukrainy oraz z Włoch. 
 
W tym roku tak jak w poprzednich latach odbędą się pokazy maszyn rolniczych podczas pracy. Organizatorzy zaplanowali pokaz rolnictwa precyzyjnego oraz pokaz pojazdów autonomicznych. 
 
Pierwszego dnia targów odbędzie się finał kolejnej edycji konkursu Młody Mechanik na Medal, który organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych i będzie równocześnie eliminacjami do udziału w międzynarodowym konkursie WorldSkills, który odbędzie się za rok we Francji. 
 
W sobotę o miano najlepszego mechanika maszyn rolniczych walczyć będą finaliści konkursu Mechanik na Medal. Ponadto każdego dnia Agro Show będzie można wziąć udział w towarzyszących wydarzeniu seminariach i wykładach, których program zostanie opublikowany już wkrótce . 
 
Wystawa, tak jak w ubiegłym roku będzie biletowana. Bilety można kupić na platformie ebilet.pl lub bezpośrednio przed wejściem.  
 
Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowania przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat będzie można uzyskać na stronie internetowej wystawy. Targi będzie można odwiedzać od piątku do niedzieli w godzinach 9-17.
 

Więcej informacji na temat hodowli bydła oraz produkcji mleka znajdziesz w magazynie "Hoduj z Głową Bydło"  ZAPRENUMERUJ

Książki warte polecenia: Sygnały racic|Rozród - Praktyczny przewodnik zarządzania rozrodem (Cow Signals)Poleć
Udostępnij
WAŻNE WYDARZENIE

 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 4/2023

Hoduj z głową świnie:

-Pięć kroków do sukcesu

-Dzięki dywersyfikacji nadal tuczy

-Audyt rzeźniany 

-ASF znów w natarciu

-Biogazownie - zasada działania

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 4/2023

Hoduj z głową bydło:

-Białogrzbiete to spokojna rasa

-Detoksykanty zabezpieczają

-Tajemnice rekordowej produkcji 

-Ubój na pastwisku bez stresu

 

PRENUMERATA