Konferencja Blattin Polska w dodatkowej lokalizacji

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
22-01-2023,11:00 Aktualizacja: 21-01-2023,8:07
A A A
XX jubileuszowa konferencja dla hodowców bydła i producentów mleka organizowana przez Blattin pierwotnie miała odbyć się w pięciu lokalizacjach. Firma przygotowała jednak dodatkowe szkolenie we Włoszczowie.
 
Jak zrozumieć i wspomagać w produkcji wysokowydajną krowę? To temat przewodni XX jubileuszowej konferencji dla hodowców bydła i producentów mleka. 
 
Początkowo organizator zaplanował cykl pięciu spotkań, które odbędą się od 6 do 10 lutego w woj. opolskim, lubelskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim.
 
Firma Blattin Polska dodatkowo przygotowała konferencję we Włoszczowie w woj. świętokrzyskim. Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godzinie 10:00 w hotelu Mariage przy ulicy Rolniczej.
 
Martin Ziaja, produkcja mleka, cena mleka, mleko przezutowe, produkty mleczarskie, masło, sery, mleczarstwo w Polsce

Martin Ziaja: producenci mleka mają za sobą udany rok

Ceny mleka są o niemal 60 i 80% wyższe niż w 2021 i 2020 roku. Czy zatem hodowcy bydła mlecznego, mimo rosnących kosztów produkcji, mogą uznać ten miniony za dobry i z nadzieją wejść w nowy 2023? - Być może komuś to się nie spodoba ale...
Wśród wykładowców znajdzie się prof. dr hab. inż. Zygmunt Maciej Kowalski, kierownik Katedry Żywienia, Biotechnologii Zwierząt i Rybactwa Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Jest to krajowy autorytet i ekspert w żywieniu wysokowydajnych krów mlecznych, a także niezależny doradca gospodarstw wielkotowarowych w Polsce. 
 
Kolejnym prelegentem będzie dr inż. Krzysztof Białoń, Prezes Zarządu Feed Expert sp. z o.o., który od ponad 20 lat jest związany z hodowlą bydła mlecznego w Polsce. Specjalizuje się on w zakresie żywienia zwierząt i mikrobiologii przewodu pokarmowego. 
 
Wykład poprowadzi również mgr inż. Marcin Forkajm. Ukończył on Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i od blisko 20 lat zajmuje się doradztwem żywieniowym. Posiada on bogate doświadczenie w zakresie wdrażania nowych rozwiązań żywieniowych oraz jakości. Od dwóch lat jest odpowiedzialny w firmie Adisseo za bilansowanie aminokwasów w dawkach dla bydła na terenie Europy centralnej.  
 
Partnerem spotkania są firmy Adisseo oraz Jefo, a patronem medialnym dwumiesięcznik "Hoduj z Głową Bydło". 
 
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do 30 stycznia, które można dokonać:
  • online, za pośrednictwem formularza na stronie Blattin.pl
  • telefonicznie pod nr telefonu 668 116 517 lub 77 4654 424
  • za pomocą QR kodu

Program spotkania znajdziesz TUTAJ
 


Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu

Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 6/2022

Hoduj z głową świnie:

-Pieniądze na ogrodzenie

-Co z ceną za tuczniki

-Włókno w paszy dla zdrowia

-Odchów prosiąt po nowemu

-Co zamiast tlenku cynku?

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 1/2023

Hoduj z głową bydło:

-Dobre kiszonki to tańszy opas

-Hodowla i ekonomia

-Stymulacja odporności cieląt

-Zasuszenie samo się nie zrobi

-Stado bydła w telefonie

 

PRENUMERATA