Zahaczona kultywatorem 31-latka zmarła w szpitalu

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
04-10-2022,8:40 Aktualizacja: 04-10-2022,8:41
A A A

Wracamy do wypadku, który zdarzył się 25 września na polu pod Mławą (woj. mazowieckie). Poszkodowana 31-letnia kobieta zmarła 29 września w szpitalu. Prokuratura prowadzi postępowanie.

- Potwierdzam informację o śmierci kobiety. W tej sprawie została zarządzona sekcja zwłok - powiedział portalowi codziennikmlawski.pl Marcin Bagiński, prokurator rejonowy w Mławie.

Traktorem przeciągnął kobietę po polu, gmina Wiśniewo, powiat mławski, Anna Pawłowska

Traktorem przeciągnął kobietę po polu. 20-latek zatrzymany

Pracująca na polu 31-letnia kobieta została pociągnięta za odzież przez ciągnik rolniczy z maszyną uprawową. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Traktorzysta miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Do zdarzenia doszło w gminie Wiśniewo...

Badanie sekcyjne ma dać odpowiedź na pytanie, czy kobieta zmarła na skutek obrażeń doznanych podczas wypadku, czy może z powodu np. chorób. W związku z tym, póki co nie zmieniły się zarzuty wobec 20-latka wskazywanego wstępnie jako sprawca wypadku. Dotyczą na razie jedynie prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Przypomnijmy, że - jak ustalili policjanci - 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego, ruszając ciągnikiem marki Zetor podczas wykonywania prac polowych, zahaczył kultywatorem o odzież stojącej w pobliżu kobiety i pociągnął ją za pojazdem.

Po wypadku poszkodowana została odwieziona do szpitala przez członka rodziny, a kierowca pozostawił ciągnik i wrócił do domu, gdzie krótko po zdarzeniu został zatrzymany przez interweniujący patrol. 20-latek miał wówczas w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Został osadzony w policyjnym areszcie. Pobrano mu krew do badań.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu