Traktor przygniótł mężczyznę. Kolejny wypadek w lesie

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
19-03-2019,13:05 Aktualizacja: 19-03-2019,13:11
A A A

Podczas wyciągania ściętego drzewa w lesie pod Biłgorajem (woj. lubelskie), traktorzysta stracił panowanie nad maszyną. Ciągnik przewrócił się i przygniótł mężczyznę.  

Do wypadku doszło w miejscowości Bukowa. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym 50-latek z gminy Biłgoraj, chcąc wyciągnąć za pomocą łańcucha ścięte drzewo, stracił panowanie nad pojazdem. 

Faliszówka, powiat krośnieński, podkarpacie, prace leśne, wyoadki z udziałem ciągników

Kolejny traktorzysta zginął w lesie

Wypadki przy pracach leśnych pochłonęły już w tym roku wiele ofiar. Niestety, do kolejnego takiego zdarzenia doszło w obrębie Faliszówki (pow. krośnieński, woj. podkarpackie). 36-letni mężczyzna przewoził za pomocą ciągnika rolniczego z...

Maszyna przewróciła się, przygniatając kierowcę.

W chwili zdarzenia traktorzysta był sam, ale na szczęście pomoc nadeszła w porę. Mężczyzna został zabrany karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

To kolejny wypadek w ostatnich miesiącach z udziałem ciągnika rolniczego podczas prac leśnych. Z uwagi choćby na podłoże o nieregularnych kształtach i zagęszczeniu oraz inne ograniczenia, przemieszczanie się po lesie nawet traktorem jest nie lada wyzwaniem dla operatora.

Policjanci ponownie zatem apelują o maksymalną ostrożność.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj