Przeszkadzał mu ciągnik na drodze. Ruszył z pięściami na traktorzystę

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
24-03-2022,8:05 Aktualizacja: 24-03-2022,8:09
A A A

Sfrustrowany brakiem możliwości wyprzedzenia ciągnika rolniczego 31-latek - po tym jak wreszcie mu się to udało - ruszył z pięściami na traktorzystę. Wybił szybę w maszynie i odjechał. Trafił w ręce policji.

Stróże prawa z Posterunku Policji w Długosiodle (pow. wyszkowski, woj. mazowieckie) zostali powiadomieni o uszkodzeniu mienia w miejscowości Sieczychy.

pijani traktorzyści, gmina Górowo Iławeckie, powiat bartoszycki

Pijany szwagier ciągnikiem wyrwał zderzak saaba. Chciał miejsce pod wiatą

Sporo kłopotów narobił sobie 48-latek, który uszkodził samochód osobowy wyciągając go spod wiaty, pod którą chciał remontować swój ciągnik. Czekają go konsekwencje prawne i finansowe. Stróże prawa zostali...

Z relacji pokrzywdzonego mieszkańca Wyszkowa wynikało, że kiedy jechał traktorem po drodze publicznej, został wyprzedzony przez samochód osobowy marki KIA.

- Auto gwałtownie zatrzymało się przed maszyną rolniczą, a z osobówki wysiadł mężczyzna, który nerwowo podszedł do pojazdu zgłaszającego i wyładował swoją złość, uderzając w szklane drzwi, które zbił. Agresor przed ucieczką z miejsca ściągnął tablice rejestracyjne ze swojego auta, myśląc, że tym sposobem uniknie odpowiedzialności. Straty zostały oszacowane na ponad 6 tys. złotych - relacjonuje kom. Damian Wroczyński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Jak dodaje, sprawą od razu zajęli się kryminalni wspólnie z dzielnicowymi z Długosiodła. Jeszcze tego samego dnia ustalili dane podejrzewanego mężczyzny, którego następnie zatrzymali.

- Agresywnym kierowcą z kii okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Długosiodło. Na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał zarzut uszkodzenia ciągnika rolniczego, do czego się przyznał. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć śledczym swojego zachowania, którego żałował - podaje policjant. 

Agresor naprawił już wyrządzoną traktorzyście szkodę. Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu