Przejechany przez własny ciągnik. Podczas prac trzeba uważać!

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
10-08-2016,14:15 Aktualizacja: 10-08-2016,14:59
A A A

Na Lubelszczyźnie tylko jednego dnia doszło do dwóch wypadków podczas prac polowych. Dwóch gospodarzy z ciężkimi obrażeniami ciała trafiło do szpitali. Policja apeluje o rozwagę.

We wtorek wieczorem w miejscowości Blinów Drugi w powiecie kraśnickim 63-letniego rolnika przejechał własny traktor - informuje Polskie Radio Lublin. Mężczyzna zostawił włączony ciągnik na wzniesieniu, który nagle zaczął się staczać.

wypadek, policja, ciągnik, traktor, śmierć, rolnik, Komarówka Podlaska

Rolnik zginął pod kołami własnego ciągnika

Policjanci nadal ustalają szczegóły niezwykle tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek w Komarówce Podlaskiej (Lubelskie). Z tego co dotychczas udało się ustalić mundurowym wynika, że 79-letni mężczyzna został...

Gospodarz usiłował wskoczyć do kabiny, jednak stracił równowagę i został przejechany tylnym kołem przez maszynę. Rannego rolnika leżącego na polu odnalazła żona i wezwała pogotowie. Mężczyzna z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala.

Tego samego dnia do wypadku doszło też w miejscowości Branewka (powiat janowski). Maszyna do belowania słomy wciągnęła rękę 39-letniego gospodarza, który przy niej pracował. Mężczyzna był trzeźwy i również trafił do szpitala.

Policjanci apelują o wyobraźnię i rozsądek w trakcie wykonywania prac polowych i korzystania z maszyn rolniczych. Większości zagrożeń i nieszczęść można uniknąć stosując podstawowe zasady bezpiecznej pracy.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.
Advertisement
Advertisement