Policjanci wyciągnęli poszukiwanego z siana w stodole

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
19-05-2020,11:20 Aktualizacja: 19-05-2020,11:26
A A A

W sianie ukrył się 32-letni mężczyzna, poszukiwany do odbycia kary więzienia. Myślał zapewne, że będzie jak przysłowiowa igła, ale policjanci znaleźli go dość szybko.
 
Mieszkaniec powiatu krakowskiego poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Nowej Huty do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu.

pijani traktorzyści, zdarzenia z udziałem ciągników rolniczych, rudna, urszulin, powiat włodawski

Traktorzysta gubił ładunek. Był pijany i poszukiwany

62-letni traktorzysta był tak pijany, że nie zauważył wypadającego drewna, które przewoził na przyczepie i uszkodził ogrodzenie posesji. Jak się okazało, miał status poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci z...

Od lutego ukrywał się przed organami ścigania i tym samym uchylał kary. Poszukiwania za nim prowadzili funkcjonariusze z Komisariatu Policji VIII w Krakowie.

Kryminalni pojechali nieoznakowanym radiowozem pod jedno z gospodarstw na terenie powiatu krakowskiego, gdzie jak wynikało z ich ustaleń, może przebywać 32-latek. Gdy się tam zbliżali, zauważyli stojącego w ogrodzie mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego.

"Na widok samochodu, który podjeżdżał pod bramę, zaczął uciekać i kierować się w stronę pobliskiej stodoły. Policjanci natychmiast opuścili pojazd, przeskoczyli przez ogrodzenie i pobiegli za uciekinierem. Obstawili możliwe drogi ucieczki i rozpoczęli sprawdzanie stodoły, w której odnaleźli mężczyznę zakopanego w sianie" - relacjonuje Komenda Miejska Policji w Krakowie.

Zatrzymany jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement