Pijany rolnik rozrzucał obornik na drodze zamiast na polu

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
25-03-2020,15:05 Aktualizacja: 25-03-2020,20:23
A A A

Prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie miał kierowca ciągnika rolniczego, który wpadł w ręce policjantów po tym, jak rozrzucał obornik na drodze. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

Dyżurny łomżyńskiej Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że na terenie jednej z miejscowości w powiecie łomżyńskim (woj. podlaskie) kierujący trakotrem, zamiast wywozić obornik na pole, rozrzuca go na drodze.

pijani traktorzyści, Zakrzewo-Kopijki, powiat ostrowski, Marzena Laczkowska

Pijany traktorzysta holował pijaną kierującą

Dwoje nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci podczas jednej interwencji w miejscowości Zakrzewo-Kopijki (pow. ostrowski, woj. mazowieckie). Jednym z ujętych na gorącym uczynku był 35-latek, który kierował ciągnikiem rolniczym, mając...

Na miejsce natychmiast wysłał patrol "drogówki". Funkcjonariusze zastali tam młodego mężczyznę w ciągniku rolniczym, od którego wyczuwalna była wyraźnie woń alkoholu.

"Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 30-latek wykonywał pracę w gospodarstwie, mając prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Natychmiast stracił prawo jazdy. Musiał też sprzątnąć drogę, którą zanieczyścił obornikiem. Teraz jego nieodpowiedzialnym zachowaniem zajmie się sąd" - informuje KMP w Łomży.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu