Pijani traktorzyści spotkali się na drodze

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
06-10-2021,8:40 Aktualizacja: 06-10-2021,8:42
A A A

Dwa ciągniki rolnicze zderzyły się podczas wymijania. Jak ustalili policjanci, obaj kierowcy mieli po ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W miejscowości Jabłonowo (pow. działdowski, woj. warmińsko-mazurskie) na prostym odcinku drogi, podczas wymijania, doszło do bocznego zderzenia dwóch traktorów z przyczepami objętościowymi do przewozu zielonej masy.

traktor wjechał pod pociąg, Niedzieliska, powiat zamojski, Dorota Krukowska-Bubiło

Traktorzysta ranny po zderzeniu z pociągiem

Kierujący ciągnikiem rolniczym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechał wprost pod lokomotywę z doczepionymi wagonami. 63-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Do zderzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w...

"Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący ciągnikiem marki Fendt, 27-latek z powiatu mławskiego, w wyniku zderzenia pojazdów stracił panowanie nad maszyną i uszkodził ogrodzenie pobliskiej posesji. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, miał ponad 1,5 promila. Kierujący drugim ciągnikiem to również mieszkaniec powiatu mławskiego w wieku 24 lat. W jego przypadku badanie stanu trzeźwości też wykazało przeszło 1,5 promila alkoholu w organizmie" - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

Obu traktorzystom funkcjonariusze elektronicznie zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyn zdarzenia.

O dalszym losie nietrzeźwych mieszkańców powiatu mławskiego zadecyduje sąd.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement