Młody strażak OSP zginął w zderzeniu "mleczarki" z motocyklem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
28-05-2019,15:05 Aktualizacja: 28-05-2019,15:10
A A A

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w Raciążu (pow. płoński, woj. mazowieckie). W zderzeniu z "mleczarką" zginął 21-letni motocyklista, członek miejscowej jednostki OSP.

Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 26-letni mieszkaniec pow. szczycieńskiego kierujący przystosowanym do przewozu mleka samochodem ciężarowym marki DAF z przyczepą jechał od strony Sierakowa i skręcał w lewo.

pijani traktorzyści, Jeżowa, gmina Ciasna, Trzcianki, gmina Janowiec

Pijany traktorzysta wiózł dzieci w skrzyni. Inny zasłabł za kierownicą

Pijany traktorzysta przewoził dzieci w skrzyni ładunkowej. Z kolei 49-latek zasłabł za kierownicą i zjechał ze skarpy. Niestety, mimo długiej reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny. Do pierwszego zdarzenia doszło w Jeżowej (gm. Ciasna,...

- Jego pojazd zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem, którym kierował 21-letni raciążanin. Motocyklista zginął na miejscu. Prowadzone jest postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku - poinformowała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

21-latek był członkiem jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciążu.

"Łączymy się w głębokim żalu z rodziną i pamiętamy w modlitwie. Kuba spoczywaj w pokoju, pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci" - pożegnali go koledzy przez stronę internetową jednostki.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj