Kwarantanna na łące. Nagi mężczyzna trafił do szpitala

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
25-03-2020,8:40 Aktualizacja: 25-03-2020,8:44
A A A

Nagiego 31-letniego mężczyznę zastali na łące policjanci z Tomaszowa Lubelskiego (woj. lubelskie) podczas interwencji w gminie Jarczów. Jak się okazało, powinien przebywać w warunkach kwarantanny po przyjeździe z Niemiec.

- Na początku mieszkaniec powiatu tomaszowskiego zaczął dziwnie się tłumaczyć, zmieniał wersje wydarzeń. W końcu przyznał, że w zeszłym tygodniu przekroczył granicę z Niemcami - relacjonuje asp. Agnieszka Leszek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Koronawirus, COVID-19, zwierzęta hodowlane, dobrostan zwierząt, kwarantanna, wirus, hodowcy zwierząt, rolnicy, GIW

Rolnicy na kwarantannie. Czego muszą przestrzegać?

Rolnicy, ale także inne osoby które odbywają kwarantannę w domu, są uznawani za zdrowych. Kwarantanna jest nadkładana na wszystkich tych, którzy mieli kontakt z osobami chorymi lub wrócili z zagranicy. Główny Inspektorat...

Dodaje, że podczas odprawy mężczyzna wypełnił kartę informacyjną i w związku z obowiązkiem poddania się kwarantannie, przebywał u kolegi.

Kompani do późnych godzin pili alkohol. A gdy gospodarz poszedł spać, 31-latek postanowił wybrać się do domu.

- Tłumaczył, że podczas drogi wpadł w bagno i zmoczył ubranie. Dodał również, iż nie miał już sił dojść do domu. Na miejsce wezwana została karetka, mężczyzna został przetransportowany na oddział zakaźny tomaszowskiego szpitala. Odpowie przed sądem za złamanie obowiązku kwarantanny - podaje policjantka.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement