KRUS dla najmłodszych. Nagrody za rymowanki

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
21-07-2020,9:15 Aktualizacja: 21-07-2020,9:19
A A A

"Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!" - pod takim hasłem odbywa się pierwsza edycja konkursu Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie.

Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki (min. 5, max. kilkanaście wersów), promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa, a także popularyzującej "Wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat."

Aleksandra Hadzik, KRUS, strategii Wizja Zero, Aleksandra Hadzik

Strategia "Wizja Zero" rozpoczęta. KRUS stawia na prewencję

Zmniejszenie liczby wypadków w rolnictwie oraz ograniczenie chorób zawodowych rolników jest celem rozpoczętej przez KRUS realizacji strategii "Wizja Zero". "Wizja zero" - to światowa strategia prewencji w...

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszeń.

20 laureatów z największą liczbą punktów zostanie uhonorowanych nagrodami rzeczowymi o wartości ok. 300 zł.

Pracę podpisaną imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 31 sierpnia do godz. 24 na e-mail: rymowanka@krus.gov.pl.

W temacie wiadomości należy wpisać: Konkurs na rymowankę - Imię i nazwisko dziecka.

Rymowankę zgłasza rodzic/opiekun prawny dziecka, ubezpieczony w KRUS.

W przypadku dodatkowych pytań można się kontaktować z biurem prewencji: tel. (22) 592 64 10, e-mail: bp@)krus.gov.pl
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement