Kraksa na „gruntówce”. Passat wywrócony po zderzeniu z ciągnikiem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
05-06-2021,8:15 Aktualizacja: 04-06-2021,15:15
A A A

Wydałoby się, że na drodze gruntowej, gdzie nie rozwija się dużych prędkości, poważne kolizje się raczej nie zdarzają. Na Pomorzu na takim trakcie starły się jednak ciągnik rolniczy z „osobówką”.

Miało to miejsce na drodze gruntowej pomiędzy Masłowicami Tuchomskim a Masłowicami Trzebiatkowskimi (pow. bytowski). Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zadysponował na miejsce druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu i w Nowych Hutach oraz strażaków z bytowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

wypadki z udziałem ciągników rolniczych, wypadki na drogach, Zamęcin, powiat choszczeński

"Komórka" przyczyną kraksy ciągnika z autem

Korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy może przynieść opłakane skutki. Przekonał się o tym kierowca "osobówki", która starła się z dużym ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia doszło na drodze...

W zdarzeniu udział brały ciągnik rolniczy marki MTZ z doczepionym opryskiwaczem oraz samochód osobowy marki Volkswagen Passat, który przewrócił się na bok.

"Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji wycieku płynów z pojazdu oraz zabezpieczeniu samochodu osobowego przed przewróceniem się, poprzez zastosowanie podpory ratowniczej. Na miejscu funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bytowie wykonywali niezbędne czynności w związku z ze zdarzeniem drogowym" – poinformowała na swoim facebookowym profilu jednostka OSP w Tuchomiu.

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu