Groźny incydent podczas protestu rolników. Kierowca auta chciał koniecznie przejechać, "przewiózł" manifestantów na masce

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
24-02-2024,7:10 Aktualizacja: 24-02-2024,0:44
A A A

Na mandacie karnym zakończyło się ostatecznie groźnie wyglądające zdarzenie drogowe, do którego doszło podczas protestu rolników na Lubelszczyźnie.

Zaistniało ono w piątek (23 lutego) na ulicy Wrzosowej w Kraśniku (w pobliżu węzła Kraśnik-Północ dotyczącego drogi ekspresowej S19), gdzie został zorganizowany protest rolników.

58-letni kierujący renault chciał przejechać przez skrzyżowanie w miejscu, gdzie odbywa się protest rolników. Ostatecznie doprowadził swoim pojazdem do kontaktu z 3 mężczyznami, którzy nie chcieli go przepuścić” – podaje kraśnicka Komenda Powiatowa Policji.

Jak wynika z opublikowanego w sieci krótkiego filmu ze zdarzenia, dwaj uczestnicy protestu zostali „zabrani” na maskę auta i przewiezieni przez fragment drogi.

„Na miejscu interweniowały służby. Kierujący był trzeźwy. Nikt nie odniósł obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja” – informują stróże prawa.

58-letni kierowca renault został ukarany mandatem.

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu