Ciągnik kontra jednoślad. Nastolatek trafił do szpitala

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
15-10-2021,14:55 Aktualizacja: 15-10-2021,15:02
A A A

17-letni motocyklista trafił z obrażeniami do szpitala po zderzeniu z ciągnikiem rolniczym z przyczepą. Policja wyjaśnia, jak doszło do kraksy.

Gdy stróże prawa dotarli na drogę w Ordzinie (pow. szamotulski, woj. wielkopolskie), na miejscu zastali pogotowie ratunkowe. Doszło tam do zderzenia traktora, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego oraz motocykla, którym jechał nastolatek z Szamotuł. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

wypadki z udziałem ciągników rolniczych, Dramin, powiat płoński, KPP w Płońsku

Zderzenie motocykla z traktorem. Ranne zostało dziecko

W miejscowości Dramin (pow. płoński, woj. mazowieckie), na drodze gruntowej pomiędzy polami, doszło do zderzenia motocykla marki Romet z ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Jednośladem kierował 21-latek mieszkaniec gminy Baboszewo, a pasażerem było...

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w trakcie wyjeżdżania jednego z kierujących z terenu posesji na drogę publiczną - powiedziała asp. Sandra Chuda, oficer prasowy szamotulskiej Komendy Powiatowej Policji.

Motocyklista został przetransportowany przez karetkę do szpitala. Doznał obrażeń, które kazały zakwalifikować zdarzenie jako wypadek drogowy.

- W związku z tym mundurowi sporządzili w sprawie dokumentację niezbędną dla dalszego postępowania, którego celem będzie szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia - przekazała policjantka.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement