Będą nagrody za najlepszy witacz dożynkowy 2019 roku

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
18-09-2019,14:20 Aktualizacja: 19-09-2019,10:15
A A A

Jeszcze tylko do 25 września Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego czeka na zgłoszenia gmin w konkursie na najciekawszy witacz dożynkowy w 2019 roku.

- Konkurs jest skierowany do wszystkich sołectw z województwa kujawsko-pomorskiego, a jego ideą jest zachowanie tradycji budowania na wsiach słomianych scenografii przy drogach publicznych i na skwerach w okresie dożynek oraz aktywizacja mieszkańców do wspólnego działania i kreowania wizerunku swojej miejscowości. Zapraszam gminy do udziału w konkursie - zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Dożynki Prezydenckie w Spale, prezydent RP Andrzej Duda, Miasteczko Regionów w Spale, Agata Kornhauser-Duda

Święto plonów w Spale. Trwają Dożynki Prezydenckie

Msza święta z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy oraz jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy odprawiona w Kaplicy Polowej AK w Spale (woj. łódzkie) rozpoczęła w niedzielę Dożynki Prezydenckie. To święto plonów, którego tradycja...
Konkursowe zgłoszenia mogą nadsyłać gminy z całego regionu. Uwaga, do konkursu gmina może zgłosić tylko jedno sołectwo, a sołectwo może zgłosić tylko jeden witacz dożynkowy.

Po wyłonieniu laureatów konkursu gminy na terenie których znajdują się zwycięskie sołectwa otrzymają z nagrodę finansową.

W regulaminie konkursu znajdują się wszystkie istotne informacje oraz karta zgłoszenia, na którą czekamy w terminie do 25 września 2019 r. Zgłoszenia można składać drogą elektroniczną na adres rw.sekretariat@kujawsko-pomorskie.pl.

Szczegółowych informacji na temat organizacji konkursu udziela: Departament Rolnictwa i Geodezji, ul. Targowa 13/15, 87-100 Toruń. Więcej informacji: Klaudia Otręba, e-mail: k.otreba@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 15 934 oraz Krystyna Brykała, e-mail: k.brykala@kujawsko-pokmorskie.pl, tel. 56 62 15 934.

Do pobrania: regulamin|zgłoszenie do konkursu|zgoda na przetwarzanie danych osobowych |informacja w związku z przetwarzaniem danych

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu