Magnes na lodówkę za puste opakowanie po środku ochrony roślin

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
28-09-2015,11:00 Aktualizacja: 28-09-2015,13:40
A A A

Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin ogłasza akcję dla rolników - użytkowników środków ochrony roślin. Każdy, kto odda puste i trzykrotnie przepłukane opakowanie po środku do sklepu, otrzyma w prezencie magnes na lodówkę.

- Celem akcji jest zachęcenie rolników do korzystania z Systemu PSOR i podziękowanie im za dotychczasowe, odpowiedzialne gospodarowanie opakowaniami. Bardzo się cieszymy, że system stworzony już 11 lat temu, cieszy się coraz większą popularnością - mówi Marcin Mucha, dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin.

- Dzięki niemu puste opakowania nie są wyrzucane do lasów i na inne dzikie wysypiska, a odpowiednio utylizowane. Troska o środowisko naturalne jest dla nas kluczowa. Ułatwiamy rolnikom zwrot opakowań, co pozwala im dbać o zdrowie swoje i bliskich - dodaje.

Akcja będzie trwać od 1 października do 30 listopada w wybranych sklepach na terenie województw podlaskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Regulamin - wraz z listą sklepów uczestniczących w akcji - dostępny jest na stronie www.systempsor.pl w zakładce "aktualności".

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu