Wyjątkowe opony dla Valtry od Trelleborga

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
11-05-2021,9:40 Aktualizacja: 11-05-2021,8:56
A A A
Trelleborg Wheel Systems docenił 70-lecie marki Valtra. Z tej okazji, przy zastosowaniu usługi YourTire, przygotował personalizację limitowanej serii opon do fińskich ciągników.
 
Wśród inicjatyw mających na celu uczczenie tej przełomowej rocznicy, Trelleborg stworzył serię opon TM1060 z logo Valtry, wykorzystując YourTire, czyli usługę personalizacji ogumienia, dającej klientom możliwość umieszczenia ich nazwy i logo na nowym zestawie opon radialnych Trelleborg. Będą one montowane w limitowanej serii traktorów Valtra T, produkowanej z okazji jubileuszu w charakterystycznej dla marki Valtra głębokiej, metalicznej czerwieni. To kolor, który symbolizuje podróż marki przez pokolenia.
 
– Trelleborg z radością obchodzi 70. rocznicę powstania firmy Valtra. Wierzymy, że nasza wieloletnia współpraca jest przykładem idealnego dopasowania obu firm, bowiem Valtra była pionierem w branży producentów traktorów innowacji i dostosowywania oferty do potrzeb klientów. Razem przenosimy rolnictwo na wyższy poziom, zapewniając klientom unikatowe rozwiązania – mówi Elio Bartoli, Prezes EMEA & Global OEM w Trelleborg Wheel Systems.
 
Więcej informacji na temat usługi YourTire TUTAJ
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu