ATG - dostawcą roku w AGCO

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
13-08-2020,10:45 Aktualizacja: 13-08-2020,10:58
A A A

Firma Alliance Tire Group, została wybrana bezpośrednim dostawcą materiałów roku przez AGCO, producenta maszyn rolniczych. Tytuł został przyznany podczas spotkania online dostawców AGCO z Ameryki Północnej.

Firma Alliance została wyróżniona przez AGCO za wyniki w zakresie kosztów, współpracy, innowacji, zarządzania relacjami z klientami, koordynacji i elastyczności. Zdaniem AGCO – Alliance Tire Group jako jedyny dostawca opon wyróżniony podczas wydarzenia – wykazała się wysoką skutecznością współpracy i dużą elastycznością w dostosowywaniu się do wymogów AGCO. Ponadto ATG zwiększyła wydajność swoich zakładów produkcyjnych.

5 lat gwarancji na pełne opony ATG

5-letnia gwarancja na wszystkie pełne opony ATG serii Galaxy

Od 1 stycznia 2020 r. Alliance Tire Group rozszerzyła do 5 lat gwarancję na całą serię opon pełnych Galaxy. Tym samym firma oferuje obecnie jeden z najdłuższych okresów gwarancyjnych w branży. Pięcioletnia gwarancja odzwierciedla wyjątkowa...

- AGCO polega na możliwościach wielu dostawców dostarczających najbardziej niezawodne i wydajne rozwiązania rolnicze dealerom i hodowcom na całym świecie. Podczas naszego wydarzenia dla dostawców w 2020 r. wyróżniamy tych, którzy dostarczają wyłącznie najwyższej jakości produkty, relacje i wartości. Wyjątkowe produkty oraz zdolność współpracy ATG, naszego bezpośredniego dostawcy materiałów roku 2020, pomogły AGCO oferować innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają się na tle reszty branży. Firma AGCO jest zaszczycona, że może oferować zrównoważone rozwiązania hodowcom na całym świecie. Siewnik Fendt Momentum jest jednym z najnowszych rozwiązań technologicznych AGCO, które wpisuje się w ich misję karmienia świata. Uznając krytyczny wpływ wydajności opon na rozwój korzeni upraw i zbiory, AGCO zatrudniło wielu członków grupy ATG z całego świata do opracowania opon, które będą taką samą innowacją w dziedzinie siewu, jak sam siewnik. Opony ATG VF, albo opony o „bardzo dużym ugięciu” z systemem Load-Logic siewnika Fendt Momentum wywierają mniejszy nacisk na glebę, co pomaga uzyskać większe zbiory – podkreśla John Shouse, menedżer ds. strategicznych zasobów w dziale osi, gąsienic, opon i kół. - Współpraca z klientami jest podstawą podejścia biznesowego producenta opon. Jesteśmy zaszczyceni, że zdobyliśmy uznanie za nasze zaangażowanie we współpracę z AGCO w zakresie pomocy w osiągnięciu ich celów na każdym poziomie, od rozwoju produktu po zakupy i produkcję. Cenimy sobie nasze długofalowe relacje z AGCO, których początki sięgają pionierskiej pracy nad oponami flotacyjnymi do pras do belowania Hesston i trwa nadal w formie współpracy nad jednymi z najbardziej innowacyjnych produktów firmy, takimi jak siewnik Fendt Momentum - powiedział Domenic Mazzola, wiceprezes działu inżynierii i sprzedaży OE Alliance Tire Americas.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj