Akcja specjalna Rexpert Rallyexperts wystartowała

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: rpt.pl
26-09-2023,15:15 Aktualizacja: 26-09-2023,15:26
A A A

Portal Repxpert dla warsztatów wystartował z kolejną edycją akcji specjalnej Rallyexperts. Co siedem dni 100 uczestników, którzy w danym tygodniu zarejestrują największą liczbę punktów otrzyma nagrody, takie jak: słuchawki, smartband czy aparat Polaroid – łącznie do wygrania aż 600 nagród. Dla zwycięzców czeka ponadto nagroda główna w postaci 20 dwuosobowych zaproszeń na rajdowe wydarzenie z rywalizacją i gościem specjalnym Grzegorzem Dudą.

Akcja Rallyexperts potrwa sześć tygodni, od 25 września do 5 listopada 2023. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu Repxpert –www.repxpert.pl. Schaeffler, czyli producent podzespołów oraz części z logo: LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe nagrody. Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy regularnie rejestrować punkty z asortymentu wszystkich wymienionych marek aplikacją Rexpert (do pobrania w App Store oraz Google Play). Należy zeskanować QR kod znajdujący się na opakowaniu i dodać punkty do konta użytkownika portalu. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać sześć różnych nagród. Co tydzień inna nagroda. Każdy etap to odrębny ranking. Dodatkowo punkty za rejestrację produktów za pomocą kodów QR liczone będą podwójnie.

500 nagród w 10 tygodni od Schaefflera

Portal REPXPERT przeznaczony dla warsztatów samochodowych i maszyn rolniczych wystartował z drugim sezonem popularnej w ubiegłym roku akcji „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0.”. Przez 10 tygodni uczestnicy mają okazję zgarnąć po 100...

To już czwarta edycja dobrze znanej akcji Rallyexperts. Cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku szczególnie promuje zbieranie punktów bonusowych Rexpert poprzez skanowanie QR kodów znajdujących się na opakowaniach produktów: LuK, INA, FAG. Punkty za rejestrację produktów za pomocą kodów QR liczone będą podwójnie w rankingu. Przygotowaliśmy również bardzo użyteczne i atrakcyjne nagrody, które na pewno przypadną do gustu każdemu – mówi Joanna Ciszewska, szef marketingu Schaeffler Polska.

Punkty bonusowe Repxpert można zarejestrować szybko i w bardzo prosty sposób dzięki aplikacji Repxert. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na opakowaniu produktów: LuK, INA, FAG a punkty zostaną dodane do konta użytkownika Rexpert. Koniec z przepisywaniem kodów z tradycyjnych, papierowych kuponów. Schaeffler OneCode to nie tylko łatwiejsze wprowadzanie punktów, ale także wiele innych funkcjonalności. Skanując kod QR otrzymujesz wszystkie potrzebne informacje techniczne o produkcie – mówi Konrad Habit, odpowiadający za portal Repxpert.

Witryna oferuje obszerne informacje dla mechaników takie jak: instrukcje montażu, szkolenia, katalog online umożliwiający poprawny dobór części oraz informacje o narzędziach specjalnych.

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

Aktualne wydanie RPT
12/2023

Krone OptiGrass

Zgrabiarka karuzelowa z podbieraczem plonu

Beczkowóz Rekordia z oponami BKT

Pasówka po polsku

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT