Topcon przejął niemieckiego Wachendorffa

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
22-12-2014,20:00 Aktualizacja: 22-12-2014,21:22
A A A

Grupa Topcon Positioning ogłosiła przejęcie wiodących producentów konsoli montowanych w kabinach – niemieckie firmy Wachendorff Elektronik GmbH i Wachendorff Electronics Inc.

- To przejęcie jest kluczowym elementem naszej globalnej strategii, aby wzmocnić naszą zdolność do obsługi producentów oryginalnego sprzętu (OEM) i stworzenia podstaw dla produkcji Topcon w Europie. Ten światowej klasy niemiecki producent o  niezrównanej jakości, zaangażowaniu pracowników i z bystrym przywództwem ma wszystkie cechy potrzebne do przekroczenia standardów wysokiej precyzji wymaganych w naszej branży – powiedział Ray O'Connor, prezes i dyrektor generalny firmy Grupy Topcon Positioning.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy możliwość przyłączenia się do rodziny Topcon, bo to pomoże nam rozszerzyć ofertę produktów dla naszych klientów – mówił Peter Wachendorff, prezes i dyrektor generalny Wachendorff Elektronik GmbH i Wachendorff Electronics Inc.

Albert Zahalka, prezes Topcon Precision Agriculture dodał: - Transakcja ta jest przykładem naszego zaangażowania w rozwój portfela produktów o wysokiej jakości i stania się wiodącym na świecie dostawcą konsoli kabinowych jako OEM, dla rolnictwa i budownictwa.


Rodzinn firma Wachendorff Prozesstechnik GmbH & Co KG została założona w Geisenheim w Niemczech w 1978 roku. Natomiast Wachendorff Elektronik Inc powstała w 1985 roku.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu