Metaltech – przyczepy z hydrauliczną burtą boczną

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
10-02-2017,8:30 Aktualizacja: 21-02-2017,6:51
A A A

Mirosławiecki producent przyczep rolniczych, wprowadzi na rynek nowy rodzaj przyczep. Będą one wyposażone w hydraulicznie ryglowaną burtę boczną.

W ofercie Metaltechu znajdują się uniwersalne przyczepy o nazwie: DHB i THB, o ładowności technicznej 14 ton i pojemności całkowitej wynoszącej od 19 do 23 m sześciennych. Są one dedykowane do przewozów materiałów sypkich, roślin okopowych oraz materiałów objętościowych, mają one także możliwość załadunku i transportu skrzyniopalet, dzięki temu, że skrzynia ładunkowa nie ma słupków środkowych.

 

Przyczepa Metaltech Premium

Przyczepy Metaltech Premium

Metaltech z Mirosławca postawił wprowadzić nową przyczepę na rolniczy rynek. Jest nią pojazd o nazwie Premium. Założeniem stworzenia nowej linii przyczep przez Metaltech było odznaczane się jej na tle konkurencji. Ma ona ma realizować wymagania...

Dwustronny wywrót

Pojazdy są wykonane w taki sposób, że wywrót odbywa się dwie strony. Ściana boczna ryglowana jest hydraulicznie. Mocna i trwała konstrukcja przyczep, zdaniem producenta, gwarantuje szczelność nadwozi bez użycia uszczelek gumowych. W tylnej części ściany zastosowano burtę uchylną oraz okno wysypowe do wyładunku materiałów sypkich. Pojazdy są oferowane wraz z bogatym wyposażeniem standardowym.

 

Tandem i dwie osie

Przyczepy dostępne będą w dwóch wersjach: na podwoziu dwuosiowym oraz tandemowym, gdzie istotną rolę przy wyborze przyczepy będzie odgrywać możliwość łatwiejszego manewrowania. Posiadanie tego typu przyczep gwarantuje użytkownikowi szybki transport płodów rolnych do miejsca magazynowania. Operator obsługuje przyczepę z kabiny ciągnika. Zestaw DHB i THB, może jednorazowo dwiema przyczepami w zestawie, możemy przewieźć aż do 46 m sześciennych ładunku.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Aktualne wydanie RPT
10/2020

Kierowanie automatyczne AutoTrac za 22 740 zł

Pełnouprawowy agregat siewny Tygrys

Deutz-Fahr 8280 TTV

Maszyny marki Akpil

 Pełne wersje artykułów znajdują się w miesięczniku RPT

     PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT