Osprzęt Manitou pod jedną marką

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
01-06-2021,8:25 Aktualizacja: 01-06-2021,8:57
A A A

Grupa Manitou wprowadza nową markę, pod którą znajdować się będzie osprzęt. Jest nią Manitou Group Attachments. Zabieg ten ma na celu uproszczenie i zharmonizowanie oferty osprzętu dla użytkowników.

Manitou wdraża program usprawnienia i optymalizacji swojej oferty, Grupa zdecydowała o zmianie globalnej oferty osprzętu dwa miesiące po osiągnięciu tej harmonizacji w częściach zamiennych. Obecnie osprzęt oznaczony marką „Manitou Group Attachments” (wcześniej Edge i Manitou), projektowany we Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Indiach jest dostosowany do wielu rynków docelowych grupy manitou.

Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 420

Manitou MLT 420 - ultrakompaktowa ładowarka teleskopowa

MLT 420 to nowa ładowarka teleskopowa Maniotu wprowadzona na rynek, w początku 2019 roku, Obecnie dostępna jest w Europie. Maszyna ma bardzo kompaktowe rozmiary: wysokość je wynosi zaledwie 1,97 m, a szerokość to 1,49 m. Dzięki 4 trybom sterowania...
W szczególności oferta dotyczy zastosowań w rolnictwie, budownictwie, górnictwie i logistyce. Obecnie pod tą jedna marką Manitou wyposaża i dostarcza osprzęt do wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, ładowarek kompaktowych, ładowarek przegubowych i koparko-ładowarek produkowanych przez grupę dla maszyn trzech marek : Manitou, Gehl i Mustang by Manitou.

- Naszym celem jest reagowanie na wszystkie potrzeby naszych użytkowników w bardziej spójny sposób. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompletnego rozwiązania z wysokiej jakości usługami i doskonałym przywiązaniem do ich potrzeb. Dzięki naszemu biuru projektowemu, które w całości zajmuje się projektowaniem osprzętu, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zapytania, także na rynkach niszowych - wyjaśnia zmianę Wim Roose - Global Product Line Manager ds. osprzętu.

Łącząc wszystkie swoje zasoby, Grupa Manitou zoptymalizowała swoją ofertę osprzętu, co ułatwia jego dobór i optymalizacje dla danego zastosowania. Oferta jest teraz łatwa do zidentyfikowania dzięki nowemu logo na osprzęcie w liczbie 1300 rodzajów produktów w 17 kategoriach.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu