New Holland CR 10.90 będzie kosił w Polsce

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Towpik | towpik@rpt.pl
16-06-2015,8:20 Aktualizacja: 22-06-2015,13:08
A A A

Kombajn CR10.90, czyli największa maszyna żniwna na świecie, będzie główną atrakcją nadchodzących pokazów żniwnych Demo Tour New Holland 2015, które rozpoczną się na początku lipca 2015 r. Maszyna pojawi się w 12 różnych miejscach kraju.
 

Tegoroczne Demo Tour rozpocznie się już 1 lipca i potrwa aż do 15 sierpnia – w tym czasie pojawi się kilkadziesiąt okazji do zapoznania się z możliwościami maszyn New Holland. Uczestnikom pokazów umożliwiamy także samodzielne testowanie naszych ciągników i kombajnów. Letnie pokazy żniwne organizowane przez New Holland są już tradycją i na stałe wpisały się do kalendarza polskich rolników. W okresie żniw szczególnie ważna jest niezawodność, dlatego stawiamy na maksymalne wykorzystanie funkcji maszyn. Podczas Demo Tour rolnicy mają szansę na to, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę kryje się pod maską i jak prawidłowo stosować wdrożone przez nas nowe technologie zwiększające wydajność maszyny. Demo Tour 2015 będzie doskonałą okazją do spotkania ekspertów New Holland oraz innych rolników, z którymi będzie można wymienić się doświadczeniami, lub zasięgnąć ich opinii. Premierą tegorocznych pokazów będzie nasz rekordzista – kombajn CR 10.90, który pojawi się w 12 wybranych lokalizacjach Demo Tour. Po raz pierwszy wyruszy on w trasę po Polsce. Już wkrótce poinformujemy, gdzie i kiedy będzie można spotkać najwydajniejszy kombajn na świecie – mówi Tomasz Wieja, marketing manager New Holland.

 

Technologia Twin Rotor

Kombajn CR10.90 wyposażony jest w technologię Twin Rotor, która oparta jest na podwójnych rotorach połączonych z systemem DFR (Dynamic Feed Roll™). Silnik tej maszyny żniwnej to Cursor 16, który osiąga moc rzędu 653 KM. Dodatkowo technologia HI-eSCR ECOBlue™ spełnia wymogi norm emisji Euro IV.

Jak zapewnia producent system amortyzowanych gumowych gąsienic SmartTrax™ w połączeniu z zawieszeniem Terraglide™ gwarantują przyczepność oraz kopiowanie podłoża w zmiennych warunkach pogodowych.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement