Zetor na targach Agritechnica 2015

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
02-11-2015,16:15 Aktualizacja: 02-11-2015,18:54
A A A

Zetor zapowiedział, że na tegorocznej edycji targów Agritechnica zaprezentuje szereg nowości. Największą z nich będzie linia ciągników, której wygląd zaprojektowała włoska firma Pininfarina. W ten sposób pokazane zostaną prototypy nowych czeskich traktorów.

- Agritechnica to największe targi techniki rolniczej w Europie, na które wracamy po sześciu latach. Zetor jest marką o bardzo bogatej historii, ze stabilnym zapleczem i mocną pozycją na rynkach światowych. Na Agritechnice 2015 chcemy przedstawić wizję i przyszłość wraz z innowacjami technicznymi. Chcemy zasygnalizować potencjalnym partnerom handlowym, że dążymy do nawiązania współpracy z nowymi dilerami oraz, że  mamy  co zaoferować zarówno im samym jak i klientom - mówi Margaréta Víghová, dyrektor Wydziału komunikacji korporacyjnej.

Zetor Major 60

Zetor Major 60 w teście RPT

Ten czeski ciągnik z silnikiem Deutz pretenduje do bycia następcą popularnej przed laty sześćdziesiątki, czyli podstawowego ciągnika w małym gospodarstwie lub pomocniczego w średnim i większym. Nic dziwnego, bo jego nazwa też pochodzi z tamtej...

- Naszym celem  pozostaje rozszerzenie szeregu modeli z aktualnych 4 na 6, tak abyśmy zaspokoili zapotrzebowanie na zakres mocy od 50 do 200 koni mechanicznych. W ostatnich kilku latach przedstawiliśmy kilka nowości, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Mamy nadzieję, że tymi działaniami oraz tym, że spełniamy nasze obietnice, przekonamy klientów oraz potencjalnych dilerów do tego, aby zdecydowali się na markę Zetor  - dodaje Adam Žert, dyrektor działu sprzedaży i marketingu.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, odwiedzający targi zobaczą też na stoisku firmy Zetor tegoroczną nowość, którą jest Zetor Crystal. Jest to po długim czasie pierwszy ciągnik tej marki, który dysponuje sześciocylindrowym silnikiem o mocy 144 i 163 koni mechanicznych. Nowy model wyróżnia się też  łatwą obsługą i niskimi kosztami utrzymania i eksploatacji.
 
Marka Zetor przy okazji targów będzie obchodzić również 70 lat istnienia firmy i w Hanowerze przedstawi ekskluzywny i unikatowy kalendarz z fotografiami prestiżowych modelek i kultowych traktorów z historii firmy.
 
Stoisk firmy Zetor na targach Agritechnica 2015 będzie znajdowało się w hali numer 7, stoisko C13.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj