New Holland – zamów ciągnik T7 HD i pojedź na wycieczkę do Wiednia

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Przemysław Marek | marek@apra.pl
27-03-2024,14:00 Aktualizacja: 27-03-2024,14:05
A A A

Firma New Holland wychodzi do swoich klientów z atrakcyjną ofertą, przygotowała bowiem specjalny program promocyjny. Dla osób, które zamówią dowolny ciągnik z serii T7 HD, zorganizowany zostanie specjalny wyjazd i wizyta na linii montażowej w fabryce CNH w miejscowości St. Valentin w Austrii. W akcji promocyjnej mogą wziąć udział klienci, którzy dokonają zamówienia w terminie od 01.03 do 30.06.2024.

Fabryka  mieszcząca się w St. Valentin to bardzo ważne miejsce dla CNH. To tutaj odbywa  się proces produkcji flagowych ciągników marki New Holland. Firma chce zaprezentować to miejsce swoim klientom i stąd pomysł na tą ciekawą akcję. Program New Holland ma na celu zapewnianie satysfakcji klientów i umacnianie wysokiej pozycji rynkowej. Wyjątkowość oferty New Holland połączona zostaje teraz z szansą na zagraniczny wyjazd i przeżycie niezapomnianych chwil w Austrii, gdzie poznać będzie można nową kulturę, smaki kulinarne i inspirujące miejsca. Aby skorzystać z możliwości uczestniczenia w tym wydarzeniu należy wypełnić formularz na stronie producenta. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są u autoryzowanych dealerów marki New Holland.

Kilka słów o serii T7 HD

Modele T7 HD zdobyły już rynkowe uznanie i zaufanie klientów za sprawą wysokiej jakości wykonania jak i zaimplementowanych nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Każdy ciągnik wyróżnia się także najcichszą, dostępną na rynku, przestronną kabiną operatora, z poziomem dźwięku wewnątrz, nie przekraczającym 66 dBA, z bardzo dobrą widocznością oraz intuicyjną i szybszą obsługą, dzięki nowemu podłokietnikowi SideWinder™ Ultra. Co więcej,  wszystkie modele z serii T7 HD są objęte pakietem Uptime Pack Plus, gdzie klienci otrzymują trzyletnią gwarancję lub 2000 motogodzin, pakiet szkoleń z obsługi sprzętu, kontrole optymalizacyjne i 3-letnią subskrypcję na usługi telematyczne MyPLM®Connect.

 

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie RPT
4/2024

Polska premiera siewnika Amazone Precea TCC 9000

Tendencje na światowym rynku techniki rolniczej

Jak powstał agregat do pasowej uprawy konopi?

John Deere współpracuje ze SpaceX

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT

 

9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu