New Holland wyprzedaje ciągniki z rocznika 2019

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
28-11-2019,17:10 Aktualizacja: 28-11-2019,17:07
A A A

New Holland rozpoczął wyprzedaż ciągników z rocznika 2019. To nie koniec dobrych informacji, bo można je nabyć w ramach finansowania fabrycznego 0% na okres 3 lat. Ponadto ochrona serwisowa na wybrane modele, została wydłużona do 36 m-cy .

Akcja obejmuje ponad 150 różnych modeli, w tym również nowości produktowe takie jak ciągniki z serii T5 Auto Command oraz T6 z silnikami 6-cylindrowymi. 
 
W przypadku  T5 Auto Command jest to zupełnie nowa seria, której do tej pory nie było w ofercie ciągnikowej New Holland. Traktor zaprezentowany w Polsce po raz pierwszy w marcu 2019 roku, ma m.in. kabinę z niskim profilem dachu. , Normę emisji spalin Stage V pomaga mu spełniać układ Hi-ESCR2, czyli najnowszy system wyrysku preparatu AdBlue do gazów wydechowych. Ciągnik ten z silnikami o mocy od 110 do 140 KM może mieć zamontowaną bezstopniową przekładnię CVT. - Należy podkreślić, że ta seria ciągników została stworzona głównie z myślą o tych klientach, którzy potrzebują wszechstronnego i niezwykle zwrotnego ciągnika przeznaczonego min. do prac zielonkowych związanych z przygotowaniem paszy dla bydła, prac z ładowaczem czołowym (wysoka przednia szyba z przeszklonym panelem dachowym),  transportu oraz precyzyjnych prac związanych z  nawożeniem i ochroną roślin - czytamy w komunikacie prasowym.
 
New Holland T5.140 AutoCommand

New Holland T5 AutoCommand

Skrzynia bezstopniowa staje się dostępna w coraz mniejszych mocach ciągników. Temu trendowi nie opiera się także amerykańska marka New Holland. Producent z logo niebieskiego liścia, podczas świeżo zakończonych listopadowych targów...
Do kolejnych nowości ciągnikowych New Holland na naszym rynku należy zaliczyć modele T6.160 Electro Command oraz T6.180 Dynamic Command. - Oba modele posiadają 6-cylindrowy silnik, NEF o pojemności 6,7 l i klasyfikują się w średniej klasie wielkości ciągników z rozstawem osi 2,64 m oraz masą własną 5,5 tony, a więc nie są to duże ciągniki. Jeżeli ktoś potrzebuje wysokiego momentu obrotowego, aż 700 Nm przy 1500 obr/min. i zapasu mocy, przy czym moc nominalna wynosi jedynie 135 KM i stanowi najniższą dostępną moc dla silnika 6-cio cylindrowego na rynku, to T6.160 może okazać się idealną maszyną jako główny ciągnik w średniej wielkości gospodarstw rolnych, gdzie warunki glebowe są wymagające i trudne w uprawie. Dodatkowo T6.160 w naszej wyprzedażowej ofercie do końca 2019 roku jest jednym z modeli objętych wydłużoną ochroną serwisową do 3 lat, z której każdy klient może skorzystać - napisano w komunikacie prasowym.
 
Akcja promocyjna prowadzona jest przez wszsystkich dileró marki New Holland w naszym kraju i obowiązuje do końca 2019 r. lub do wyczerpania zapasów - liczba ciągników objętych promocją jest niestety ograniczona.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.