Hybrydowe Dni Mlecznej Fermy już niebawem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
28-04-2021,18:15 Aktualizacja: 28-04-2021,18:47
A A A
Narodowy Dzień Mlecznej Fermy jest organizowany przez InConventus Group Sp. z o.o. W tym roku przyjął on formę hybrydową, czyli połączenia offline z online. 
 
W ramach Narodowych Dni Mlecznej Fermy są planowane dwa spotkania. Pierwsze z nich odbędzie się 14 maja 2021 r. w gospodarstwie rolnym Państwa Izdebskich. 
 
Rolnicy utrzymują 125 krów mlecznych, które są dojone na hali typu rybia ość 2x10. Gospodarstwo jest położone w miejscowości Jakusze w woj. lubelskim. 
 
cena bydła, skup żywca wołowego, wołowina, ceny w Polsce,

Kolejne podwyżki cen w skupie bydła

Ceny zakupu żywca wołowego w trzecim tygodniu kwietnia wzrosły. Średnie notowania bydła rzeźnego były o 2,5% wyższe niż przed tygodniem.    Bydło rzeźne w dniach 12-18 kwietnia bieżącego roku kupowano średnio po 7,04 zł za kg. Cena ta...
Drugie spotkanie będzie miało miejsce 25 czerwca w gospodarstwie rolnym Adama Warnke w Gajewie w woj. wielkopolskim. Znajdują się w nim 63 krowy mleczne dojone przez robota udojowego. 
 
Podczas wydarzenia odbędzie się pokaz kosiarek, przyczep samozbierających i praso-owijarek. Uczestnicy, którzy przyjadą na miejsce, będą mogli zwiedzić część wystawienniczą oraz gospodarstwa rolne. 
 
Dla gości, którzy zasiądą przed swoimi komputerami, będzie dostępna wirtualna wycieczka po gospodarstwie, transmisja na żywo z pokazów maszyn, a także prelekcje w formie szkoleń online dostępne na agro platformie edukacyjnej AgriMasterClass.com. 
 
Głównymi tematami będzie technologia zarządzania gospodarstwem mlecznym, postęp i innowacje w produkcji pasz z traw i lucerny oraz technologia żywienia bydła mlecznego. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest czasopismo Hoduj z Głową Bydło. 
 
Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu kliknij TUTAJ
 
 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 5/2021

Hoduj z głową świnie:

-Pogłowie zmalało

-Ważny smak i zapach paszy

-Stosowanie enzymów w paszach dla prosiąt

-Prąd z gnojowicy

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 5/2021

Hoduj z głową bydło:

-Zaburzenia rozrodu

-Na dobry start

-Inwestuje w kolejne roboty

-Monitoring kiszonek

-Krowy lubią czochradła

 

PRENUMERATA