Mlekovita uruchomiła sprzedaż online dla branży HoReCa

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
09-06-2021,8:55 Aktualizacja: 09-06-2021,8:49
A A A
Grupa Mlekovita wychodząc naprzeciw potrzebom firm z sektora HoReCa uruchomiła dla nich sprzedaż online. Umożliwia to szybkie i wygodne zakupy, z gwarancją dostawy w każdy zakątek Polski.
 
Mlekovita uruchomiła sprzedaż online dla branży HoReCa w sklepie www.mlekovitka.pl. Na stronie internetowej sklepu powstała specjalna zakładka "Dla Gastronomii – HoReCa", z dedykowaną im specjalną ofertą. 
 
W jednym miejscu można znaleźć ponad 40 produktów mleczarskich niezbędnych w restauracjach czy cukierniach, m.in. sery w blokach, w plastrach i sałatkowe, mleko i śmietanę w dużych opakowaniach, twarogi sernikowe, masło klarowane i porcjowane masło ekstra, jogurty oraz gotowe mieszanki do przygotowania tradycyjnych lodów włoskich i rzemieślniczych. 
 
GDT, Global Dairy Trade, mleko, laktoza, mleko w proszku, PFHBiPM, ser cheddar, masło, maślanka, serwatka w proszku

Trend spadkowy na GDT wciąż się utrzymuje

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka informuje, że 1 czerwca odbyła się 11 w tym roku aukcja na nowozelandzkiej giełdzie internetowej Global Dairy Trade. Odnotowano na niej kolejny, już piąty z rzędu, spadek notowań....
Ponadto firmy mogą korzystać z pełnej oferty sklepu internetowego, obejmującej m.in. produkty ekologiczne czy bez laktozy. W sklepie internetowym są także dostępne inne artykuły spożywcze i przemysłowe.
 
– Obecnie branża gastronomiczna nadrabia straty związane z pandemią i wynikającymi z niej obostrzeniami. Chcemy ułatwić powrót do szerszej działalności firmom z tego sektora, dając im możliwość zamawiania oferowanych przez nas najwyższej jakości produktów mleczarskich w wygodnym i bezpiecznym kanale sprzedaży, jakim jest nasz sklep internetowy. Co istotne, jako jedyni oferujemy możliwość dostawy zamówienia w każdy zakątek kraju – mówił Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński.
 
Grupa umożliwiła różne sposoby płatności, również na fakturę, w tym szybką płatność online, płatność przy pomocy karty kredytowej, przelewu bankowego, blikiem, za pomocą Google Pay lub gotówką przy odbiorze.
 
Zamówienia zawierające przynajmniej jeden produkt wymagający chłodzenia są dostarczane własnym transportem firmy. Jeśli natomiast zamawiane są wyłącznie produkty niewymagające chłodzenia dostawa odbywa się za pośrednictwem kuriera. 
 
Zamówienia można również odbierać osobiście w hurtowniach grupy oraz w sklepach firmowych.
 

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
WAŻNE TERMINY

25.05.2021-25.06.2021 dopłaty z tytułu zużytego materiału siewnego zobacz więcej

17.05 - 27.06.2021 dofinansowanie z PROW 2014-2020 do prywatnych lasów zobacz więcej

28.05.2021 - 30.06.2021 pomoc dla pszczelarzy zobacz więcej