Wypadki z rozrzutnikami. Po rolnika przyleciał śmigłowiec

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
30-10-2019,13:05 Aktualizacja: 30-10-2019,14:34
A A A

W wypadku, do którego doszło podczas czyszczenia rolniczego rozrzutnika ranny został 27-latek. Z kolei po uderzeniu w ciągnik z takim rozrzutnikiem w ogniu stanął samochód osobowy.

Do pierwszego zdarzenia związanego przynajmniej pośrednio z sezonem na wywóz nawozów naturalnych na pola doszło w jednym z gospodarstw w Kosinie (pow. łańcucki, woj. podkarpackie).

straż pożarna, strażacy, wypadek, policja

79-latek nie żyje. Wciągnął go rozrzutnik

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 12 listopada w gospodarstwie rolnym w miejscowości Gać (pow. przeworski, woj. podkarpackie). - Przed godziną 12 policjanci z Przeworska...

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-latek doznał urazu nóg podczas czyszczenia rozrzutnika obornika. Ranny mężczyzna został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala - poinformował portal lancut.gada.pl Wojciech Gruca z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie.

Natomiast w Lipsku (woj. mazowieckie) kierowca pojazdu marki Ford Maverick wjechał w zestaw złożony z traktora i rozrzutnika. Po uderzeniu auto stanęło w płomieniach.

Gasili je najpierw inni kierowcy przy pomocy własnych gaśnic, a potem strażacy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci wszczęli postępowanie, by wyjaśnić okoliczności zdarzenia zakwalifikowanego jako kolizja.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj